Єдина Країна! Единая Страна!
                                                                                                     

                        Сайт  громади  Супрунівки
Супрунівка ВК
Питаннячко
Звідки походить назва нашого села?
Всього відповідей: 7
Хто до нас завітав

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Цікавинки

Головна » Статті » Наші гроші

Про результати ревізії Супрунівської сільської ради

Полтавською міжрайонною державною фінансовою інспекцією під час проведення планової ревізії виконання бюджету Супрунівської сільської ради було виявлено фінансових порушень більш ніж на 301 тисяч гривень.

Так, під керівництвом голови сільської ради Богатиря В.І., та головного бухгалтера Коваленко Л.П. протягом 2009 – 2012 років встановлено використання земельних ділянок, які надані під забудову, зі зміною цільового призначення, а саме під об’єкти комерційного призначення без укладання договорів та сплати орендної плати, що призвело до втрат на суму майже 118 тисяч гривень. Внаслідок не нарахування і неперерахування до місцевого бюджету плати від надання у користування земельних ділянок згідно укладених договорів, місцевими бюджетами втрачено понад 90 тисяч гривень. Заниження розміру орендної плати за надане в оренду приміщення, у відповідності до умов укладеного договору призвело до збитків завданих установі на суму понад 4 тисячі гривень.

Працівниками сільської ради недоотримано заробітної плати на суму близько 7 тисяч гривень.

Причини різні: внаслідок не вірного визначення базового періоду для нарахування індексації заробітної плати та невірного визначення розміру середньої заробітної плати для відповідних виплат.

Окремим працівникам підприємства, навпаки, за фактично не відпрацьований час нарахували та виплатили заробітну плату та надбавки до заробітної плати, а також виплачені матеріальні допомоги без відповідних дозволів, що призвело до збитків установи майже на 14 тисяч гривень та відповідно зайво сплачено внесків до державних цільових фондів по незаконно виплачених сумах по оплаті праці більш ніж на 5 тисяч гривень.

Ревізією також встановлено проведення зайвих виплат бюджетних коштів внаслідок завищення обсягу чи вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на суму більше 63 тисяч гривень.

За результатами проведеної ревізії, згідно діючого законодавства 6 посадових осіб Супрунівської сільської ради, за ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 ч. 1.

В.о. начальника Полтавської МДФІ Л.П.Фоміна

Опубліковано на сайті Полтавської міської ради 05.02.2013, 15:37

Категорія: Наші гроші | Додав: Ruslan (23.06.2014)
Переглядів: 492 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]