Єдина Країна! Единая Страна!
                                                                                                     

                        Сайт  громади  Супрунівки
Супрунівка ВК
Питаннячко
Звідки походить назва нашого села?
Всього відповідей: 7
Хто до нас завітав

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Цікавинки

Головна » Статті » Люди

Третя муза Даринки Верхоли
  Як відомо, на світі є 9 муз. До Даринки Верхоли, дівчинки із Супрунівки Полтавського району прилітає муза третя - покровителька ліричної поезії. Чому саме третя? Можливо, це число пов'язане з днем її народження. 
  Адже віршувати почала з 9 років. Спочатку це були короткі розповіді, потім розповіді з кількох частин. 
  Тематика віршів різна: про природу, про мову, про Україну, про родину. Є вірші з крапелинкою гумору ("Муза"), а от вірш "Новина" є творчою роботою до вправи з підручника для 6 класу. 
  Деякі вірші ("На морі", "Молитва на Великдень") було вирішено покласти на музику. Дарина бере участь у засіданнях районної поетичної вітальні "За обрій". Її вірші друкувалися в газеті "Трудова Полтавщина", ввійшли до збірки "Ще не весна - передвесіння". 
  "Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі" (Ліна Костенко). Так, це особливий стан людини, особисте дзеркало людської душі, в яке не кожному дозволено увіходити. Ми всі такі різні. І все ж у чомусь невловимо схожі, рівні, зріднені. Так, любов до України, до батьківського краю, до слова єднає нас у святій і чистій соборності духа. 
Чирка, В. Талан - доля молодих. Поезія ніколи не закінчиться: знайди свою стежину (про ІІІ обласний конкурс "Авторська збірка поезій школяра").
Категорія: Люди | Додав: Ruslan (21.11.2013)
Переглядів: 821 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]